TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ w roku 2017

Lp.

Nazwa zawodów

ZO PZŁ (strzelnica)

Termin

Sędzia główny

Uwagi

1.

Puchar Browninga i Winchestera

Katowice

08.04.2017

S.Gąsienica

 

2.

Puchar Czeskiej Zbrojówki

Chodzież

22.04.2017

M.Maciejewski

 

3.

Puchar FAM Pionki

Radom

29.04.2017

P.Pełczyński

OW

4.

Puchar Podbeskidzia

Bielsko Biała

30.04.2016

J. Adamczyk

 

5.

Puchar Prezydenta Miasta Piły

Piła

01.05.2017

W.Kobierski

OW

6.

Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik

Piotrków Trybunalski

06.05.2017

W.Marconi

 

7.

Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna

Leszno

13.05.2017

J. Plenkiewicz

OW

8.

Puchar MTP

Poznań

20.05.2017

W. Kobierski

OW

9.

Parcour

Katowice

27.05.2017

W. Marconi

 

10.

Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua

Koszalin

03.06.2017

M.Świerczek

 

11.

Tarnobrzeski Puchar Wiosny

Tarnobrzeg

03.06.2017

S.Gąsienica

 

12.

Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich

Katowice

10-11.06.2017

P.Pełczyński

OW

13.

Puchar Gryfa Szczecińskiego

Szczecin

10.06.2017

M. Maciejewski

OW

14.

Ogólnopolskie Zawody Seniorów

Bydgoszcz

10.06.2016

P.Poraniuk

 

15.

Puchar Normy

Tarnów

10.06.2017

S.Gąsienica

 

16.

Puchar Kujaw

Włocławek

17.06.2017

P. Pełczyński

OW

17.

Puchar Toruńskiej Katarzynki

Toruń

18.06.2017

J. Plenkiewicz

 

18.

Puchar Prezesa ORŁ w Łomży

Łomża

24.06.2017

T.Skalski

 

19.

Parcour

Poznań

24.06.2017

M.Świerczek

 

20.

Memoriał E. Woźnego

Poznań/Wolsztyn

01.07.2017

M.Ziomek

 

21.

Puchar Podlasia

Białystok

08.07.2017

J.Borkowski

 

22.

Nowosądecki Puchar Lata

Nowy Sącz/Krynica

08.07.2017

M.Flis

OW

23.

Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej

Wałbrzych

09.07.2017

J.Adamczyk

 

24.

Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej

Częstochowa

15-16.07.2017

S.Gąsienica

 

25.

Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej

Katowice

22.07.2017

W.Marconi

OW

26.

Parcur

Opole

29.07.2017

B.Kaśnicki

 

27.

Puchar Jezior Mazurskich

Giżycko

29.07.2017

W. Kraiński

 

28.

Memoriał Adama Kraińskiego

Gdańsk

05.08.2017

P. Poraniuk

OW

29.

Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna

Olsztyn

12.08.2017

T. Skalski

 

30.

Puchar Grodu nad Prosną

Kalisz

19.08.2017

M.Ziomek

 

31.

Puchar Elbląga

Elbląg

26.08.2017

J. Plenkiewicz

OW

32.

Puchar Opolszczyzny

Opole

26.08.2017

P. Hetmańczyk

OW

33.

Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej

Białystok

02-03.09.2017

W.Kraiński

OW

34.

Puchar Winobrania

Zielona Góra/Wolsztyn

09.09.2017

B.Kaśnicki

 

35.

XXII Turniej Chmielakowy

Chełm

09.09.2017

W. Szymański

OW

36.

KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka

Ciechanów

16-17.09.2017

W. Szymański

OW

37.

Puchar Łuczniczki

Bydgoszcz

23.09.2017

W.Krainski

OW

38.

Puchar Jesieni

Lublin

23.09.2017

J.Borkowski

 

39.

Puchar Północnego Mazowsza

Ciechanów

30.09.2017

M.Świerczek

 

40.

Puchar „Jury Częstochowskiej”

Częstochowa

30.09.2017

T.Rybiński

OW

41.

Puchar Dymarek Świętokrzyskich

Kielce

07.10.2017

T.Skalski

 

 

 

strona główna

 

   autor: Ryszard Łosiniecki